Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

 •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

2-dniowy trening RMSU Znajomości

Trening RMSU Znajomości uczy prawidłowo wchodzić w relacje z kobietami w dowolnym miejscu i sytuacji.

Zawsze i w każdych warunkach będziesz potrafił podejść, porozmawiać, wziąć numer i umówić się z dziewczyną, która Ci się spodoba.

Trening RMSU-Znajomości

Często zdarza Ci się, że nagle, zupełnie przypadkowo, na ulicy zauważasz piękną dziewczynę, która fascynuje Cię od pierwszej chwili. Gdy przechodzi obok, czasami czujesz jej zapach, spoglądasz na nią, odwracasz wzrok. Tymczasem ona powoli oddala się, poczym znika.

Podobne sytuacje zdarzają Ci się w tramwaju, w kawiarni, w galerii handlowej, a nawet w klubie nocnym. Ile razy obejrzałeś się za nią, ale zabrakło Ci odwagi, by zdobyć się na podejście? Ile razy pomyślałeś o tym, by do niej podejść, ale pojawiła się wymówka? "Podszedłbym, ale o czym z nią będę rozmawiać?", "Za szybko idzie, podejdę innym razem", "Nie mam najlepszego nastroju.". Albo myśli typu: "Nie, ona jest zbyt atrakcyjna", "Śpieszę się", "A co będzie, jak mnie spławi?".

Prawda jest taka, że kobiety uwielbiają interakcje z mężczyznami, zwłaszcza gdy od samego początku wydają im się być pewni siebie i atrakcyjni. Każda ładna dziewczyna chętnie nawiąże z Tobą kontakt, jeżeli wiesz co powiedzieć, w jaki sposób i potrafisz wywołać pozytywne emocje.

W trakcie szkolenia pokażemy Ci jak skutecznie podchodzić i prowadzić rozmowę w niestandardowy, intrygujący sposób. Będziesz skutecznie komunikować to, że jesteś ciekawą, unikatową osobą, a dzięki części praktycznej przełamiesz opory, podniesiesz swoją pewność siebie i wypełnisz swój telefon nowymi numerami.

Dla kogo jest ten trening?

 • Widzisz na ulicy ładną kobietę i chcesz z nią się poznać, ale nie znajdujesz odpowiedniego słowa, aby rozpocząć rozmowę, lub nie jesteś do końca zadowolony z tego jak próbujesz rozmawiać obecnie?
 • Dziwi Cię, jak wielu facetów z łatwością dostaje numery do pięknych kobiet?
 • Chcesz mieć dziesiątki kontaktów do ładnych kobiet w swoim telefonie i chcesz być w stanie umówić się codziennie z inną?
 • A może już teraz masz dobre wyniki, ale chcesz być jeszcze lepszy?
 • Rzadko udaje Ci się nawiązywać ciekawe znajomości na ulicy, w kawiarniach, pubach, klubach nocnych i innych miejscach publicznych i chcesz dowiedzieć się, jak być skutecznym?
 • Myślisz o dłuższym kursie uwodzenia, ale zanim się zdecydujesz, chciałbys sprawdzić skuteczność naszych treningów?
 • A może po prostu chcesz spędzić weekend z zespołem uwodzicieli RMSU lub poznać ludzi ze społeczności w Twojej okolicy?

Jeśli odpowiedź na co najmniej jedno z powyższych pytań brzmi „tak”, to trening Znajomości jest właśnie dla Ciebie!

RMSU Znajomości uczy skutecznie wchodzić w relacje z kobietami. Jest skierowany do wszystkich, którzy chcą nawiązywać kontakty z płcią przeciwną w dowolnym miejscu, czasie i w dowolnych okolicznościach.

Jeśli tylko do kursu podejdziesz poważnie, to w jeszcze trakcie treningu poznasz wiele nowych kobiet. Dowiesz się, jak prawidłowo podchodzić do nich w centrach handlowych, klubach nocnych, w kawiarniach i restauracjach. Dowiesz się jak najlepiej rozpoczynać rozmowę z poznaną dziewczyną i w jaki sposób kierować tą rozmową by sprawić, żeby to ona myślała o ponownym spotkaniu, czekając na telefon od Ciebie.

Czego konkretnie nauczysz się w ciągu 2 dni treningu?

 • prawidłowej struktury zawierania znajomości,
 • struktury rozmowy z kobietami,
 • pracy z własnymi lękami oraz wymówkami,
 • sztuki podejścia do pięknych kobiet,
 • jak prawidłowo rozmawiać w trakcie zawiązywania znajomości,
 • jak z łatwością kontynuować rozmowę od momentu poznania,
 • jak zainteresować kobietę swoją osobą,
 • jak rozmawiać w pozytywny sposób,
 • jak zawierać znajomość bez względu na okoliczności,
 • jak zbijać jej opory i otrzymywać korzystną dla siebie odpowiedź,
 • jak wziąć numer od dowolnej kobiety,
 • jak skutecznie się z nią umówić,
 • jak prawidłowo kończyć rozmowę,
 • co robić, by po poznaniu zostawić same pozytywne emocje.

Co dalej?

Trening trwa jeden weekend (sobota i niedziela) i kosztuje tylko 630 złotych, dla studentów 20% zniżki (505 złotych). W trakcie tych dwóch dni, od rana do wieczora nauczysz się wszystkiego, co najważniejsze w kwestii zawiązywania znajomości z kobietami.

Kurs organizowany jest w samym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie zatłoczonych ulic oraz centrów handlowych. Jeśli jesteś przyjezdny, dostaniesz wskazówki jak w kilka minut dostać się na trening z dworca Warszawa Centralna, a na życzenie otrzymasz również opcje zakwaterowania w okolicy (potrzebna jedna noc).

Zajęcia odbywają się na sali szkoleniowej oraz "w terenie". Dwa dni to nie jest dużo czasu, ale wystarczy, żeby przełamać własne bariery oraz zrobić duże postępy w zawieraniu znajomości z kobietami. Jeśli podejdziesz do treningu z pozytywnym nastawieniem oraz z dużym zaangażowaniem to jego efekt przewyższy Twoje oczekiwania!

Aby zapisać się na szkolenie RMSU Znajomości, wyślij zgłoszenie używając linku do formularza poniżej lub skontaktuj się bezposrednio z organizatorem treningów telefonicznie.

Wyślij zgłoszenie na kurs


Wrażenia ze szkoleń

1. Wszedłem w stały układ dzięki radom z kursu ;-) 2. Jest mi dobrze i na razie nie chce tego zepsuć :-) Także powodzenia i do zobaczenia pozdrawiam t. Tomasz, kwiecień 2010

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief