Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

 •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

RMSU-Transowy - 3-dniowy kurs hipnozy

Uwaga! To szkolenie NIE jest treningiem uwodzenia. Metoda RMSU w uwodzeniu opiera się na budowie własnej atrakcyjności oraz pewności siebie poprzez intensywną praktykę, nie zawiera w sobie technik manipulacyjnych opartych na NLP czy hipnozie. To szkolenie jest treningiem całkowicie samorozwojowym, skierowanym do osób, które chciałyby posiąść wyjątkową umiejętność hipnotyzowania siebie i innych, z powodów wymienionych w poniższym opisie.

Zahipnotyzuj ją, wyróżnij się w towarzystwie, posiądź wyjątkowe umiejętności!Wielu z nas ma takie momenty, w których chcielibyśmy posiadać jakąś wyjątkową, niecodzienną umiejętność pozwalającą na wzbudzanie zainteresowania, fascynacji, czy pomaganie sobie i innym. Czasem oglądamy latających bohaterów, rzucających telepatycznie przedmiotami i kontrolujących umysły. Od wieków ogromnym zainteresowaniem cieszą się również iluzjoniści sprawiający, że magia staje się bliższa i namacalna. W przypadku iluzji, wszyscy wiemy, że są to tylko dobrze wyćwiczone triki i świetnie przygotowane rekwizyty. Cóż jednak możemy powiedzieć o hipnotyzerach, którzy na scenie sprawiają, że ludzie tańczą, upijają się powietrzem i widzą różne rzeczy?

Co sądzić o hipnotyzerach, którzy w swych gabinetach powodują, że ich klienci rzucają palenie, zrzucają nadwagę, pozbywają sie fobii oraz złych nawyków? Hipnoza to bzdura? To dlaczego stosuje się ją często w szpitalach i gabinetach lekarskich? A może hipnoza wymaga tajemniczej mocy, zastrzeżonej tylko dla nielicznych? Odpowiedzią jest kurs RMSU Transowy, po którym KAŻDY uczestnik zdobędzie tę moc.

Dla kogo jest kurs RMSU Transowy?

 • Chcesz się wyróżnić i być mile widziany na każdym spotkaniu towarzyskim?
 • Chcesz poznać ogromną moc Twojej podświadomości i dowiedzieć się jak ją rozwijać?
 • Masz stresową pracę i chciałbyś nauczyć się relaksować w 10 sekund?
 • Chcesz posiąść umiejętność upijania się powietrzem i kontrolowania stanu upojenia?
 • A może myślałeś jakby to było dawać i osiągać orgazmy na pstryknięcie?
 • Chcesz pomóc sobie, bądź komuś innemu z rzuceniem palenia?
 • Albo nauczyć się metod usuwania zmęczenia i senności?
 • Być może chcesz się szybciej uczyć i bardziej efektywnie pracować?
 • Albo potrzebujesz zwiększonej motywacji?
 • Chcesz podnieść samoocenę i zwiększyć pewność siebie?
 • Czy strach przed czymś przeszkadza Ci w przyjemnym i bezstresowym życiu?
 • A może po prostu lubisz zdobywać nowe, fascynujące i niecodzienne umiejętności?

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś „Tak” to trening hipnozy jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest RMSU Transowy?

RMSU Transowy to kurs hipnozy dyrektywnej, stosowanej na scenach całego świata i w gabinetach terapeutycznych (obok hipnozy ericksonowskiej). Jest to niezwykle kompleksowe szkolenie, na którym poznasz dziesiątki sposobów wprowadzania i pogłębiania transu, a także dowiesz się jak tworzyć sugestie rozrywkowe i rozwojowe. Wiedza przekazywana podczas kursu zebrana została z wielu szkoleń, nagrań terapeutycznych i co najważniejsze, wykształcona na podstawie wielu własnych pokazów i sesji. Dlatego też techniki wciąż używane, jednak już nieskuteczne, poznasz tylko teoretycznie i nie będziesz marnować czasu na ich naukę. Nie będziesz uczyć się indukcji hipnotycznych trwających trzy godziny, za to poznasz te najszybsze i najbardziej skuteczne.

Jako że głównym celem kursu hipnozy jest nauczenie Ciebie i jak przystało na markę RMSU, jest to szkolenie oparte przede wszystkim na praktyce. Praktyka pozwoli Ci wybrać najbardziej odpowiadające Tobie techniki. Doświadczony trener wychwyci popełniane błędy już podczas treningu, abyś wychodząc z sali mógł zachwycić znajomych nowymi umiejętnościami.

Jak się odbywa RMSU Transowy?

Uczyć się hipnozy można na kilka sposobów. Można zgłębiać książki, w których niestety znaleźć możemy przestarzałe metody i wiele przekłamań. Można oglądać wykłady i pokazy hipnotyczne, podczas których nie dowiemy się wszystkiego i nie sprawdzimy własnej wiedzy w praktyce. Można pójść na wykłady teoretyczne i poznać ogrom informacji, które szybko ulecą jednak z pamięci. Można też przyjść na nasz kurs, gdzie teoria i praktyka są przemieszane, co daje i wiedzę teoretyczną, i jakże ważną praktykę.

Kurs hipnozy rozpoczyna się od poznania najważniejszych definicji i obalenia największych mitów dotyczących transu hipnotycznego. Następnie kursanci uczą się metod wprowadzania w trans (tak zwane indukcje hipnotyczne). Tuż po teorii następuje praktyka, podczas której przećwiczysz nowo poznane techniki, zaś trener skoryguje wszelkie błędy i odpowie na pytania. W ten sposób przebiega całe szkolenie, na którym poznasz nie tylko indukcje hipnotyczne, ale także pogłębiacze, testy głębokości, teorię układania sugestii i wiele innych. Metody sceniczne i niektóre terapeutyczne będą już całkowicie przejrzyste i proste do powtórzenia.

Dzięki ćwiczeniom będziesz miał możliwość nie tylko hipnotyzowania, ale także i Ty wejdziesz w przyjemny, i relaksacyjny trans hipnotyczny, w którym będziesz mógł już podczas kursu dokonać zmian w swoim życiu.

Czego konkretnie Cię nauczymy podczas 3 dni treningu?

W ciągu 3 dni poznasz:

 • teorię hipnozy i podstawowe fakty historyczne
 • wiele indukcji błyskawicznych, konfuzyjnych i relaksacyjnych
 • technikę podwójnej indukcji
 • metody pogłębiania transu
 • techniki wyprowadzania z nawet najgłębszych stanów hipnotycznych
 • fenomeny hipnotyczne, jak katalepsja, amnezja czy halucynacje wzrokowe
 • wiedzę, pozwalającą na układanie sugestii przed- i post-hipnotycznych
 • DTI czyli Deep Trance Indentification
 • piramidowanie sugestii
 • regresję i metody pozwalające na jej osiągnięcie
 • metody wywoływania sygnałów ideomotorycznych
 • techniki zwiększające pewność siebie i poprawiające samopoczucie
 • ogromną ilość elementów rozrywkowych, jak hipnotyczne orgazmy
 • jak przechylać osobę siłą własnej woli (i kilka teorii to tłumaczących)
 • testy głębokości i podatności

Dlaczego właśnie RMSU Transowy?

Trening RMSU Podstawowy ma kilka cech, które sprawiają, iż jest on treningiem unikatowym oraz bardzo skutecznym:

Wiedza. Hipnoza jest na tyle mało znana, że techniki przestarzałe wciąż są używane i cenione. Ty poznasz te najnowsze, najskuteczniejsze i najbardziej efektowne (w przypadku indukcji scenicznych). Zostaniesz hipnotyzerem dużo bardziej „świeżym” od znanych i poważanych. Używać będziesz technik stworzonych przez amerykańskich i brytyjskich psychologów i hipnoterapeutów.

Praktyka. Najważniejsza część kursu. Tylko sam początek szkolenia, nie będzie zwieńczony praktyką, jednak KAŻDY element potrzebny do hipnotyzowania zostanie przećwiczony kilkukrotnie.

Pomoc. Podczas wszystkich ćwiczeń, wszelkie błędy zostaną skorygowane przez trenera, który powie Ci, co działa, co nie i dlaczego. Dowiesz się też, jak te błędy naprawić szybko i przyjemnie.

Zabawa. Hipnoza służy nie tylko do zmian terapeutycznych, ale także do zabawy. Kurs przeprowadzony jest dlatego w przyjemnej atmosferze i w formie zabawy z transem. Nawet najciekawszy temat może zostać przekazany w zbyt nudnej formie, natomiast my chcemy tego uniknąć.

Co dalej?

Jeśli dotarłeś do tego miejsca to znaczy, że czas zapisać się na ten wyjątkowy trening. Koszt to 1240zł za trzy dni szkolenia (w przypadku rejestracji wcześniej niż tydzień przed szkoleniem 1080zł). Dla studentów 15% zniżka (1080zł), przy wcześniejszej rezerwacji 1030zł. Dla byłych kursantów RMSU zniżka specjalna - zapytaj organizatora.

Wyślij zgłoszenie na kurs


Wrażenia ze szkoleń

Trening RMSU bardzo mi pomógł. Dzięki niemu przełamałem swoje lęki które nie pozwalały mi na podchodzenie do pięknych kobiet. Również dowiedziałem się jak w prosty sposób można podejść do ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief