Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

RMSU PickUp Quest

Wprowadzenie

Od samego początku, czyli od roku 2002 głównym celem projektu RMSU było prowadzenie profesjonalnych treningów z zakresu samorozwoju osobistego oraz uwodzenia kobiet.

W chwili obecnej, w roku 2010, możemy z całą pewnością stwierdzić, że nasz główny cel został osiągnięty. Przeszkoliliśmy 70 000 osób na całym świecie, grupa trenerska składa się z 23 osób, a oferta treningowa zawiera aż 9 różnych kursów (w Polsce 3, jednak w przygotowaniu są kolejne szkolenia).

Obecnie naszym głównym celem jest zjednoczenie społeczności oraz szerzenie idei samorozwoju osobistego!

Po półtorarocznej przerwie wracamy zatem z inicjatywą PickUp Questów w naszym kraju. Pierwszy PickUp Quest przeprowadzony został w czerwu 2008 roku w Warszawie, a wydarzenie na tyle zainteresowało społeczność, że było nawet kopiowane przez innych.

Czym jest PickUp Quest?

PickUp Quest to wydarzenie dla osób zainteresowanych samorozwojem osobistym i uwodzeniem. W jego trakcie dowiesz się czym dokładnie zajmuje się projekt RMSU oraz poznasz osoby działające w społeczności. Będziesz też mógł wziąć udział w zawodach zespołowych, dzięki którym sprawdzisz swoje umiejętności w zawieraniu nowych znajomości oraz w uwodzeniu.  Podczas PickUp Questu gwarantujemy Ci mnóstwo pozytywnej energii oraz wiele nowopoznanych kobiet!

PickUp Quest stwarza okazję do:

  • przyjemnego spędzenia czasu i poznania innych członków społeczności,
  • sprawdzenia swoich umiejętności uwodzenia oraz zobaczenia co potrafią inni,
  • polepszenia sobie oraz innym uczestnikom humoru, poznania wielu nowych kobiet,
  • przeżycia niezapomnianych wrażeń,

Dla kogo jest PickUp Quest?

Jesteś nowicjuszem i dopiero stawiasz pierwsze kroki w uwodzeniu? A może jesteś osobą z wieloletnim doświadczeniem, dla której uwodzenie jest sprawą prostą i przyjemną? Niezależnie od  Twojego poziomu, PickUp Quest będzie dla Ciebie na pewno niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem. Zaproś  swoich znajomych i daj im się wciągnąć w fascynujący świat uwodzenia!

Co jeszcze?

Po raz pierwszy PickUp Quest będzie połączony z panelem, na którym będziesz mógł zadać dowolne pytanie dotyczące uwodzenia, samorozwoju osobistego , lifestyle nowoczesnego mężczyzny oraz samego projektu RMSU. Otrzymasz profesjonalną odpowiedź. To niepowtarzalna okazja by dowiedzieć się czegoś nowego!

Kiedy i gdzie?

PickUp Quest odbywa się w sobotę, zaczynamy o godzinie 14 z półtora godzinnym wprowadzeniem. Następnie formujemy zespoły i rozpoczynamy zawody :) Całe wydarzenie powinno zakończyć się około godziny 20tej. Miejsce: gdzieś w centrum Warszawy. Na kilka dni przed wydarzeniem prześlemy szczegółowe informacje.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w PickUp Quest?

Wystarczą chęci! Wypełnij zgłoszenie korzystając z linku poniżej. Jeśli chcesz zgłosić zespól, to wyślij dodatkowo maila na rvsp@rmsu.pl z nazwiskami znajomych. Przy wejściu pobieramy opłatę 25zł, która jest w całości przeznaczana na pokrycie kosztów wynajmu sali oraz na nagrodę przyznawaną zwycięskiemu zespołowi.

Zapisz się na Pickup Quest


Wrażenia ze szkoleń

10 dniowy trening uwodzenia RMSU był jedną  z lepszych inwestycji w moim życiu. Mimo, że trening był długi i wyczerpujący to był zdecydowanie wart tych pieniędzy i poświęconego czasu. Na ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief