Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

 •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

RMSU-Lingwistyczny

W trakcie ostatnich kilku lat pracy wielokrotnie zadawaliśmy sobie pytanie: jaka jest najważniejsza rzecz, którą się zajmujemy w ramach projektu RMSU?

Odpowiedź jest prosta – tą rzeczą jest efektywna komunikacja. Naszym zdaniem, komunikacja jest efektywna gdy osiągasz swoje cele w wyniku rozmowy. Cele mogą być różne – sprzedaż produktu, uwiedzenie kobiety, zmotywowanie pracownika, zjednanie sobie nowopoznanej osoby, wygrana w dyskusji, rozbawienie towarzystwa czy nawet wyciągnięcie informacji, którą ktoś przed Tobą ukrywa.

Jednak niezależnie od tego, jakie są Twoje cele, aby je osiągnąć wykorzystujesz te same lub bardzo podobne strategie lingwistyczne.

Głównym celem Treningu Lingwistycznego jest więc przekazanie Ci nawyków, dzięki którym wzniesiesz swoje umiejętności komunikowania się ludźmi na zupełnie nowy poziom.

Na treningu lingwistycznym rozwiniesz:

 • Umiejętność autoprezentacji
 • Umiejętność zbierania informacji w trakcie rozmowy
 • Umiejętności precyzyjnego oraz jednoznacznego przekazywania swoich myśli w trakcie rozmowy
 • Zdolność do zmiany przekonań innych osób
 • Umiejętności motywowania innych osób do wykonania określonych działań
 • Umiejętność wywierania pozytywnego wrażenia
 • Umiejętności kreatywnego myślenia
 • Umiejętność łagodzenia konfliktów
 • Umiejętność mówienia w sposób ciekawy, wyraźny i lakoniczny
 • Umiejętność tworzenia wirusów myślowych

Nasz cel – przekazać Ci wyczerpujący oraz kompletny zestaw nawyków, po poznaniu których już nikt nie będzie w stanie nauczyć Cię czegoś zupełnie nowego z zakresu komunikacji. Jedyne co Ci pozostanie, to tylko praktykować i rozwijać nowo nabyte zdolności komunikacyjne.

Zwracamy uwagę, że trening dotyczy realnej komunikacji z realnymi ludźmi. Na szkoleniu nie będą omawiane zagadnienia wymiany SMSów oraz rozmów za pośrednictwem Internetu.

Dla kogo został stworzony trening?

Dla osób, które chcą się skuteczniej komunikować z innymi ludźmi oraz osiągać swoje cele w wyniku prowadzonych rozmów. Dla sprzedawców, prawników, polityków, wykładowców i uwodzicieli. Po prostu dla wszystkich. Na treningu nie ma ograniczeń według wieku oraz płci.

Jak długo trwa trening, ile kosztuje, kiedy się odbędzie?

Trening trwa w sumie 3 miesiące, z czego 3 dni w każdym miesiącu to zajęcia na sali wykładowej pod kierownictwem trenerów. Czas pomiędzy sesjami na sali przeznaczony jest na samodzielne wykonywanie zadań praktycznych.

Cena treningu jest uzależniona od miasta, w którym będzie się odbywać trening. W celu otrzymania informacji na temat najbliższego szkolenia w Twoim mieście prosimy o kontakt.

Kto poprowadzi trening?

Trening RMSU Lingwistyczny prowadzą starsi trenerzy projektu RMSU oraz szkoleniowcy wyspecjalizowani w prowadzeniu treningu lingwistycznego. Każdy trener prowadzący RMSU Lingwistyczny w przeszłości ukończył go jako jeden z najlepszych studentów oraz odbył kilkumiesięczny staż pod okiem jednego z głównych trenerów projektu RMSU.

Co dalej?

Aby otrzymać dokładniejsze informacje na temat treningu oraz zapisać się niego, wystarczy że zgłosisz się do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwonisz na numer 791-34-5550.

Wyślij zapytanie w sprawie treningu


Wrażenia ze szkoleń

Jestem zadowolony, że wziąłem udział w szkoleniu. Zmieniło się moje spojrzenie na uwodzenie kobiet. Łatwiej nawiązuję nowe kontakty, jestem bardziej otwarty i pewniejszy siebie w relacjach z ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief