Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Najbliższe treningi

  •  
  • kiedy
  • gdzie
  • miejscaTreningi

W Polsce oferujemy obecnie trzy spośród 9 treningów stworzonych w ramach metody RMSU. Kursy uwodzenia prowadzone są głównie w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz Szczecinie. Osoby chcące odbyć trening w innych miastach, a w szczególności w Katowicach oraz Trójmieście prosimy o kontakt.

 

RMSU-Podstawowy

RMSU-Podstawowy

RMSU-Podstawowy to pierwszy, najbardziej kompleksowy, praktyczny kurs uwodzenia w Europie. Wiedza teoretyczna przekazywana na tym 10-dniowym szkoleniu jest esencją kilkuletniej pracy Międzynarodowego Centrum Psychologii i Rozwoju w Moskwie. Z kolei cała przekazywana wiedza praktyczna to rezultat wielu doświadczeń naszych trenerów.

Zobacz wiecej

RMSU-Znajomości

RMSU-Znajomości

RMSU-Znajomości to unikalne, 2 dniowe seminarium dla każdego, kto stawia pierwsze kroki w uwodzeniu kobiet lub kto postanowił popracować nad najbardziej nieodłącznym elementem całej układanki, jakim jest zawieranie znajomości. Na treningu nauczysz się jak prawidłowo wchodzić w relacje z kobietami w dowolnym miejscu i czasie. W każdych warunkach będziesz mógł łatwo zawrzeć znajomość z kobietą, która Ci się podoba, aby potem ją uwieść.

Zobacz wiecej

RMSU-Lingwistyczny

RMSU-Lingwistyczny

Jeśli zależy Ci na tym, aby rozwinać swoje umiejętności komunikowania się do perfekcji to trening lingwistyczny jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się jak zostać skutecznym komunikatorem w każdych warunkach, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Nacisk kładziemy jak zwykle na praktykę. RMSU Lingwistyczny to 3 miesiące zajęć i ćwiczeń w terenie, które łatwo pogodzisz ze swoimi obowiązkami oraz czasem wolnym. Udział może wziąć każdy, bez wględu na wiek czy płeć.

Zobacz wiecej

RMSU-Transowy

RMSU-Transowy

Chcesz poznać ogromną moc swojej podświadomości? Przyjdź na kurs sztuki hipnozy i posiądź wyjątkową umiejętność hipnotyzowania siebie i innych! Wyróżnij się w towarzystwie dzięki umięjetności wprowadzania w trans, wykorzystaj hipnozę zarówno w celach terapeutycznych jak i rozrywkowych. RMSU Transowy to wybór najskuteczniejszych technik hipnotycznych, to doskonały sposób, by zacząć swoją przygodę z hipnozą.

Zobacz wiecej

W przygotowaniu kolejne kursy sztuki podrywu, m.in. RMSU Klubowy oraz RMSU Zaawansowany, które planujemy w najbliższym czasie wprowadzić do Polski. Wkrótce również możecie spodziewać się oprócz szkoleń z uwodzenia również większej ilości warsztatów (tzw. Master Class'ów) z trenerami projektu RMSU we wszystkich większych miastach Polski.


Wrażenia ze szkoleń

Już ochłonąłem po zajęciach jestem bardzo zadowolony, że zapisałem się na ten kurs uwodzenia. Rzadko podchodziłem to dziewczyn na ulicy przeważnie rozmawiałem w autobusie lub w pociągu. RMSU ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief