Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Trenerzy

Mimo, że w projekcie tylko po stronie rosyjskiej pracuje już obecnie kilkaset osób, przywilej bycia trenerem zarezerwowany jest tylko dla nielicznych. W skład zespołu szkoleniowego wchodzi obecnie 17 trenerów. Każdy z nich przeszedł trening podstawowy i zaawansowany (6-miesięczny), a także spędził pół roku pod okiem Filipa Bogaczewa, pomysłodawcy i założyciela całego projektu. Poza tym każdy z trenerów jest specjalistą w swojej dziedzinie. Są wśród nich entuzjaści NLP, psychologii społecznej, męskiego stylu, mowy ciała, a także pasjonaci pracy nad barwą i modulacją głosu. Wszystkich łączy jedno - to przede wszystkim praktycy, którzy dużą część swojego życia spędzili poznając i uwodząc niezliczone ilośći atrakcyjnych kobiet.

Trener główny

Sinner
Po ponad roku od wejścia na polski rynek postanowiliśmy przygotować do prowadzenia treningów naszego własnego trenera. Jest nim Michał Kwieciński (Sinner), który interesuje się uwodzeniem od szesnastego roku życia i poczynił w tej dziedzinie ogromne postępy. Obecnie jest zdecydowanie jednym z najlepszych trenerów uwodzenia w Polsce i cieszymy się, że możemy korzystać z jego wiedzy oraz doświadczenia.

Przeczytaj biografię Sinnera

Więcej o Sinnerze również na:  Sinner i uwodzenie na Facebooku   Blog Sinnera - podryw, lifestyle, rozwój osobisty

Poniżej przedstawiamy naszych kolegów trenerów zza wschodniej granicy. Poznaj kilku wybranych specjalistów z Rosji i Ukrainy:

Filip Bogaczew (Mankubus)

MankubusFilip Bogaczew jest autorem metody oraz twórcą projektu Rosyjskiej Metody Skutecznego Uwodzenia. Jest również Dyrektorem Międzynarodowego Centrum Psychologii i Rozwoju w Moskwie, autorem wielu książek, w tym kilku bestsellerów.

Zobacz biografię Filipa Bogaczewa

 

Aleksander (Maestro)

MaestroJeden z czołowych trenerów projektu RMSU. Specjalista w dziedzinie stylu, o którym regularnie pisuje artykuły. Jako jedyny trener wśród szkoleniowców RMSU prowadzi trening RMSU Klubowy, który narazie jest dostępny tylko w Moskwie oraz w Sankt-Petersburgu.

 

Nikołaj (Schaman)

ShamanNikołaj jest trenerem prowadzącym warsztaty RMSU dla obcokrajowców, między innymi w Niemczech. Od razu po ukończeniu kursu RMSU oraz projektu "Cocon" rozpoczął pracę jako trener tworząc własny skuteczny model uwodzenia.

 

Petro (Petro)

PetroPetro jest specjalistą od programowania neurolingwistycznego. Tworzy dla kobiet nowe, naładowane emocjami światy, poczym z prawdziwą przyjemnością je w nie wprowadza.

 

 

Kex (Kex)

KexNajbardziej stylowy trener projektu RMSU. Duże znaczenie nadaje temu, co i w jaki sposób mówić kobietom oraz czego należy unikać. Brzmienie oraz odpowiednia modulacja jego głosu to jego specjalność, dzięki której doprowadził już niejedną kobietę do orgazmu.

 

Adelante

AdelanteOd 2004 roku w ramach okresu próbnego prowadził własny projekt w obrębie RMSU. W 2005 roku został przyjęty do grona trenerów z pozwoleniem na prowadzenie treningów w swoim mieście. Od tego czasu przeprowadził treningi dla przynajmniej kilkudziesięciu grup w Ufcie, Wołgogradzie, Kijowie, Kazaniu i Nowosybirsku.

 

4you4ever (4you4ever)

4you4everWedług potwierdzonych wiadomości Mila Jovovich podczas swojej ostatniej wizyty w Rosji spędziła swój czas właśnie w jego towarzystwie.

 

 

Denis (Red Gremlin)

Red GremlinDenis Red Gremlin to nasz specjalista od ekskluzywnych miejsc, takich, w których możesz spotkać ludzi dużego formatu i w których dla większości już sama selekcja przy wejściu jest wyzwaniem. Tam czuje się jak ryba w wodzie. Miesięcznik Marie Clare napisał o nim: "Jest to zadbany młody mężczyzna, który wygląda tak, jakby go zdjęto z okładki żurnala."

 

Daniel "Paso" Robaczewski

Daniel Daniel jest specjalistą od hipnoterapii z kilkuletnim doświadczeniem. Interesuje się nowoczesnymi technikami hipnozy. W terapiach stosuje hipnozę elmanowską i ericksonowską, w pokazach bazuje na błyskawicznych indukcjach i pogłębieniach. Paso prowadzi obecnie treningi transowe w obrębie projektu RMSU. 

Zobacz biografię Daniela Robaczewskiego


Wrażenia ze szkoleń

Już ochłonąłem po zajęciach jestem bardzo zadowolony, że zapisałem się na ten kurs uwodzenia. Rzadko podchodziłem to dziewczyn na ulicy przeważnie rozmawiałem w autobusie lub w pociągu. RMSU ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief