Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

 •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Dlaczego RMSU?

Ta strona pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego szkoła uwodzenia RMSU to dobry wybór.

 • Przygotowaliśmy dla Ciebie model treningu, który składa się z trzech elementów:
 1. Pigułki wiedzy o relacjach damsko – męskich. Dowiesz się o rzeczach, z których do tej pory nie zdawałeś sobie sprawy, a ograniczają Cię na codzień i powodują, że bywasz manipulowanym przez kobiety),
 2. Skutecznego systemu motywacyjnego, który sprawi, że będziesz w trakcie treningu aktywnie dążyć do tego, aby poznawać i podrywać dziewczyny, która Ci się spodobają,
 3. Nowatorskiego zestawu ćwiczeń do wykonania. Wiemy, że to przede wszystkim praktyka Cię odmieni i spowoduje, że uwodzenie stanie się dla Ciebie codziennością.
 • Doskonale wiemy, że proces gruntownej zmiany nie trwa dwa lub trzy dni, dlatego też nasze flagowe szkolenie – trening RMSU Podstawowy jest dłuższy i bardziej intensywny. Po odbyciu szkolenia będziesz dalej, już samodzielnie kontynuować pracę nad sobą. Sztuka uwodzenia, której tajemnice poznasz na naszych kursach, na zawsze zakorzeni się w Twoim umyśle a sukcesy w podrywaniu, które odniesiesz jeszcze w trakcie treningu, zachęcą Cię do dalszego doskonalenia swoich umiejętności.
 • W trakcie całego procesu możesz liczyć na wsparcie zarówno nasze, jak i całej społeczności uwodzicieli RMSU. Po przejściu treningu otrzymasz dostęp do RMSU Lounge, jedynej w swoim rodzaju, zamkniętej dla świata zewnętrznego społeczności osób interesujących się aktywnym podrywaniem kobiet.
 • Po odbyciu treningu poziomu podstawowego, możesz w kolejnym 10 dniowym treningu uczestniczyć ponownie jedynie za 1/3 ceny, aby jeszcze lepiej przyswoić sobie wiedzę, wymienić doświadczenia oraz przećwiczyć świeżo nabyte umiejętności.
 • Grupa trenerska liczy sobie 18 trenerów, z tego aktualnie tylko jeden w Polsce. Wszyscy przeszli selekcję spośród kilkudziesięciu tysięcy kursantów. Są więc stuprocentowymi praktykami, a nie wykreowanymi, sztucznymi „guru uwodzenia”.
 • Nasi trenerzy odbyli 6-miesięczny trening Zaawansowany RMSU (tylko 10% kursantów udaje się go zaliczyć), a potem półroczną praktykę pod okiem założyciela projektu Filipa Bogaczewa, znanego za wschodnią granicą uwodziciela i specjalisty od uwodzenia  i rozwoju osobistego.
 • Na treningach spotyka się w jednej sali cały przekrój społeczny i wszyscy stają się równymi sobie mężczyznami, zdeterminowanymi, by poprawić jakość swojego życia. Bywają tu zarówno uczniowie, studenci, jak i przedstawiciele wszystkich zawodów, od murarzy, przez informatyków do sprzedawców, managerów i analityków, członków zarządów, a nawet posłów i innych osobistości takich jak np. znanych artystów czy biznesmenów.

W tej sekcji

Wrażenia ze szkoleń

Hmmm, wrażenia ze szkolenia. Chciałem zacząć od Podstawowego 10-cio dniowego treningu. Po rozmowie z organizatorem Tomkiem, stało się dla mnie jasne, że dla lekko nieśmiałych facetów (jak ja) ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief