Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

O Projekcie

Zdobycie kobiety takiej jak ta po RMSU jest prosteRealna Metoda Skutecznego Uwodzenia (RMSU) to owoc pracy specjalistów z zakresu rozwoju osobistego, NLP i psychologii* (z Filipem Bogaczewem, znanym rosyjskim psychoterapeutą, na czele). Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia miała swój początek w 1998 roku. Przez kolejne cztery lata testowaliśmy ją w praktyce i dzięki temu udało się stworzyć ostateczny, najbardziej skuteczny model uwodzenia kobiet.

Pierwszy otwarty trening RMSU odbył się 25 maja 2002 roku w Moskwie. Od tamtej pory przeszkolono w ramach projektu ponad 32 tysiące (ta liczba stale rośnie) mężczyzn z całej Europy. Treningi przeprowadzono już w takich krajach, jak Rosja, Ukraina, Francja, Niemcy, Bułgaria, Litwa, Łotwa czy Estonia. W końcu przyszedł czas na nową jakość uwodzenia także i w Polsce.

Trenerzy Realnej Metody Skutecznego Uwodzenia przygotowali dziewięć rodzajów treningów, z czego pięć jest skupionych bezpośrednio na uwodzeniu (najważniejsze i najbardziej podstawowe z nich to 10-dniowy RMSU Podstawowy oraz 2-dniowy RMSU Znajomości). Pozostałe cztery są tylko pośrednio powiązane z podrywaniem. Wśród nich znajdziesz na przykład RMSU Lingwistyczny (skupiający się sprzedaży) czy RMSU Głosowy (zorientowany na pracę nad tonalnością głosu). Wszystkie treningi dostępne są w Rosji i na Ukrainie, wybrane w innych krajach Europy. Sukcesywnie wprowadzać będziemy nowe szkolenia także i w Polsce.

* Treningi RMSU zostały merytorycznie opracowane w Międzynarodowym Centrum Psychologii i Rozwoju w Moskwie. Tam też dokonano pomiaru efektywności stworzonego modelu (testy wykonane przez praktyków na codzień zajmujących się profesjonalnie podrywaniem kobiet).


W tej sekcji

Wrażenia ze szkoleń

10 dniowy trening uwodzenia RMSU był jedną  z lepszych inwestycji w moim życiu. Mimo, że trening był długi i wyczerpujący to był zdecydowanie wart tych pieniędzy i poświęconego czasu. Na ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief