Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Media o Nas

Dzień Dobry TVN

Główny trener Michał Kwieciński ponownie gościł w telewizji TVN. W programie mowa między innymi o tym, czego można nauczyć się na treningach uwodzenia oraz o tym czym wyróżnia się metoda RMSU.

 

 

Artykuły eksperckie w Onet.pl

W ramach współpracy z portalem Onet.pl nasi trenerzey regularnie publikują artykuły o tematyce uwodzenia. Większość ma formę poradnikową i jest skierowana bardziej do osób początkujących. Wybrane można przeczytać w sekcji Materiały.

 

 

Wywiad z trenerem uwodzenia - magazyn Dlaczego

Do zakochania jeden kurs

"Nie uczymy tylko i wyłacznie tego, jak podrywać kobiety, ale przede wszystim tego, jak być atrakcyjnym społecznie. W przypadku mężczyzny jest aż pięć czynników, które decydują o takiej atrakcyjności..." Wywiad z trenerem RMSU.

 

 

Wywiad z trenerem uwodzenia w dzienniku Metro

Zawód - nauczyciel flirtowania

Czym tak naprawdę jest uwodzenie i czy tego można się nauczyć? Kto przychodzi na treningi RMSU, jak wyglądają szkolenia 10 dniowe oraz... jak zostać profesjonalnym uwodzicielem. Na te i inne pytania odpowiada nasz trener Michał Kwieciński.

 

 

Flirt i uwodzenie w TVP2

Uwodzenie w Pytanie na Śniadanie

Trener RMSU gościem w studiu TVP2. Luźna pogawędka dotyczyła tematu flirtu, co wolno, czego nie wolno, o zwyczajach i granicach flirtu.

 

 

Skuteczne metody podrywu, czyli uwodzenie na żarty

Uwodzenie na żarty

Wiodący artykuł w jednym sierpniowych wydań Newsweek'a porusza temat flirtu, a przede wszystkim metod podrywu, które stosują mężczyźni w trakcie procesu uwodzenia. Trener RMSU odpowiada na pytania dziennikarza.

 

 

Artykuł o flircie w dzienniku Metro

Kobiety lubią flirt

W udzielonym wywiadzie, nasz trener, obok prof. Bogdana Wojciszke, wypowiada się na temat tego jak zmieniają się relacje między płciami. Mówi również o różnicach w podejściu kobiet i mężczyzn do doskonalenia umiętności uwodzenia.

 

 

Wielki podryw w Elle

Wielki podryw

Tym razem występujemy w roli tych, których kobiety powinny się wystrzegać. Ale można było się tego spodziewać, w końcu to artykuł w kobiecym magazynie. Zawsze ciekawi jesteśmy tego jak odbierze naszą profesję kobieta dziennikarz, przeprowadzająca z nami wywiad.

 

 

Szkoła uwodzenia RMSU w Polsat News

Szkoły uwodzenia w Polsat News

Ciekawy program o fenomenie szkół uwodzenia na antenie Polsatu. Nasz trener wziął udział w reportażu Joanny Pecht, był również gościem w studio.

 

 

Uwodzenie w Kawa czy herbata TVP1

Bycie singlem to trend czy potrzeba?

Krótkie wystąpienie Michała Kwiecińskiego w telewizyjnej jedynce - trener mówi o istocie metody RMSU oraz o różnicach w podejściu w zależności od celu, jaki ma przed sobą uwodziciel.

 

 

Reportaż o szkołach uwodzenia w TVP2

Reportaż o szkołach uwodzenia w TVP2

Reporteży programu Pytanie na Śniadanie poprosili nas tym razem o bardziej praktyczne przedstawienie tematu. Zaprosiliśmy kilku naszych kursantów, którzy wykonali kilka spontanicznych podejść do kobiet w galerii handlowej.

 

 

Artykuł o treningach uwodzenia w Gentleman

Kurs uwodzenia - czemu nie?

Artykuł z lutowo-marcowego wydania Gentleman. Dziennikarka pisze o tym, co takiego najbardziej zachęca do wzięcia udziału w kursie uwodzenia, przeprowadza również wywiad z naszym trenerem.

 

 

Szkoła uwodzenia RMSU w TVP2

Pierwsza randka w TVP2

Znani aktorzy opowiadają o swoich doświadczeniach, Sinner w roli eksperta udziela kilku dobrych rad.

 

 

Uwodzenie w Dzień Dobry TVN

Trener główny RMSU rozmawia przed kamerą na tematy związane z uwodzeniem kobiet. Wejdź głębiej, aby obejrzeć nagranie video.

 

 

Sinner w TVN Turbo

Nasz główny trener wziął udział w programie "Hedonista". Rozmawiał z prowadzącym o fenomenie szkół uwodzenia w Polsce oraz m.in. o tym, jak coraz więcej mężczyzn otwarcie korzysta ze szkoleń oferowanych przez profesjonalistów.

 

 

Szkoła podrywu

Artykuł o szkołach uwodzenia z jednego z najpopularniejszych polskich tygodników. Który ze znanych polityków wziął udział w szkoleniu z uwodzenia?

 

 

Szkoła Uwodzenia

Zabawny artykuł o polskiej - choć nie tylko - społeczności uwodzicieli. Wypowiada się o sobie i o projekcie szef naszej grupy trenerskiej, Sinner.

 

 

Życie Warszawy

Szkoła uwodzenia dla panów

Pierwszy w Polsce artykuł o projekcie RMSU, a dokładnie o naszej akcji promocyjnej na ulicach Warszawy. Co sądzi o niej naczelna polska feministka, Kazimiera Szczuka?

 

 

Głos Wielkopolski

Zawód uwodziciel

Wywiad z naszym trenerem przeprowadzony przez dziennikarkę Głosu Wielkopolskiego.

 

 

Uwiedzeni uwodzeniem

Kilka słów o RMSU oraz jednej z naszych kontrowersyjnych akcji promocyjnych na łamach magazynu internetowego Brief.pl.

 

 

Jak nauczyć uwodzenia? Ciekawy wywiad z Sinnerem o sztuce podrywu

Jak nauczyć uwodzenia?

Jeden z ciekawszych, dłuższych wywiadów z trenerem, powstały na bazie audycji radiowej. Warto przeczytać, dziennikarka zadaje pytania związane nie tyle z działaniem szkoły uwodzenia, co z samą sztuką podrywu.

 

 

I Ty możesz zostać Don Juanem

Moskwa, Kijów, Berlin, Warszawa, Kraków i wiele innych, a teraz także Szczecin. Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia trafiła wreszczie na Pomorze.

 

 

Jak uwodzić kobiety?

Jak uwodzić kobiety?

Artykuł o nas w lokalnych mediach. Dziennikarka portalu stetinum.pl napisała o nas przy okazji otwarcia oddziału RMSU w Szczecinie.

 

 

Szkoła uwodzenia kobiet w Szczecinie!

Pierwsza szkoła uwodzenia powstała w Polsce kilka lat temu. Tematyka stała się tak popularna, że od tamtej pory pojawiło się przynajmniej kilkanaście kolejnych ośrodków. Nie wszystkie są rdzennie polskie.