Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Materiały o Uwodzeniu

We współpracy z Onet.pl

Rozpoczynamy nową serię artykułów o sztuce uwodzenia publikowanych w Onet.pl. Poniżej wybrany teksty, wszystkie można zobaczyć w serwisie facet.onet.pl.

Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą?

Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą?Czy zdarzało ci się, że idąc ulicą albo siedząc w kawiarence, nagle zobaczyłeś piękną kobietę, którą bardzo chciałbyś poznać? Miała w sobie coś wyjątkowego i pociągającego, czego nie miała żadna inna. I właśnie w tym momencie, kiedy chciałeś wykonać pierwszy krok, poczułeś doskonale znany ci już strach.

Zobacz więcej

 

 

Jak zachowywać się na pierwszej randce?

Jak zachowywać się na pierwszej randce?Każdy z nas pamięta, ile nerwów kosztowało nas swego czasu przygotowanie się do pierwszej randki. "Przyjdzie, czy znowu odwoła w ostatniej chwili?", "Gdzie pójdziemy?", "O czym będziemy rozmawiać?" - to tylko niektóre pytania, które chodziły nam po głowie, gdy staliśmy przed lustrem, starając się wybrać właściwe ubranie.

Zobacz więcej

Jak wzbudzić zainteresowanie kobiety?

Jak wzbudzić zainteresowanie kobietyCzy zdarzało ci się, że na randce z kobietą w jakimś momencie następowała niezręczna cisza? Wydawało ci się, że wszystkie tematy zostały już poruszone i nie wiedziałeś, co mówić dalej, ona natomiast siedziała lekko skrępowana i co jakiś czas rzucała w twoją stronę badawcze spojrzenie? Z pewnością taka sytuacja zdarzyła się prawie każdemu z nas.

Zobacz więcej

 

Oznaki kobiecego zainteresowania

Oznaki kobiecego zainteresowaniaZajmując się praktyką nauczania sztuki świadomego uwodzenia, wielokrotnie spotykałem się z sytuacją, kiedy mężczyzna nie potrafił rozpoznać przejawianego zainteresowania ze strony kobiety. Dochodziło nawet do takich komicznych sytuacji, kiedy u jednego z młodych adeptów zostawała na noc kobieta, kładąc się nago do jego łóżka z uzasadnieniem, iż nie lubi spać w ubraniu...

Zobacz więcej

 

Pozostałe artykuły trenerów RMSU

Klasyczny podryw trzech randek

Klasyczny podryw trzech randekJak uwodzić w naturalny sposób, przyjazny zarówno dla nas, jak i dla kobiet. Uwodzenie zgodnie z metodą RMSU, dostosowane do naszych warunków społeczno-kulturowych. Artykuł dla początkujących i średnio zaansowanych.

Zobacz więcej

 

Jak pokonać wymówki przed podejściem do kobiet

Jak pokonać wymówki przed podejściem do kobietCzy przypominasz sobie sytuacje, kiedy idziesz ulicą i obok przechodzi kobieta, którą z chęcia chciałbyś poznać, a następnie miło spędzić z nią czas? Podczas gdy rozważałeś czy warto do niej podejść, ona przechodziła obok Ciebie i szybko znikała.

Jeżeli jesteś mężczyzną, to z pewnością niejednokrotnie spotykałeś się z taką sytuacją. Co sprawiło, że nie wykonałeś pierwszego kroku?

 

Zobacz więcej

 

10 zasad uwodziciela

10 zasad uwodzicielaSukces w powodzeniu wśród kobiet, jak już było wspomniane, nie zaczyna się od idealnego wyglądu ani od wymyślnego bajeru. Efektywne uwodzenie zaczyna się od Twojego myślenia, które umożliwia Ci absolutnie wszystko albo znacznie ogranicza Twoją wolność.

Zobacz więcej

 

Jak prawidłowo prowadzić dialog z kobietami?


W innych denerwuje nas nie brak doskonałosci,
lecz brak podobieństwa do siebie.

Bardzo często się zdarza, że musisz rozmawiać z osobami, które tak naprawdę Cię nie interesują. Na przykład, podczas dużej imprezy lub na jakiejś wycieczce klasowej. Jak takie rozmowy najczęściej się odbywają? Ludzi chodzą, od jednej osoby do drugiej, oraz szukają takiego idiotę, który będzie będzie nimi się podniecał cały wieczór. Ludzi tak zostali stworzeni, że dają podczas komunikacji tyle samo ile otrzymują od innej osoby, lub nawet o wiele mniej. Wszyscy jesteśmy egoistami.

Zobacz więcej

Zachowania seksualne w uwodzeniu

Zachowania seksualne w uwodzeniuChyba większość osób się zgodzi, że gdy ktoś opisuje kobietę, która mu się bardzo podoba, to zazwyczaj brzmi to w sposób następujący: „Ma coś wyjątkowego” lub „To nie tylko to, że jest ładna, ale też coś, co powoduje, że mnie kręci”. Prawda jest taka, że właśnie kobiece zachowanie seksualne jest tym czymś, co tak przyciąga mężczyzn.

Zobacz więcej

 

Zachowania ewolucyjne

Zachowania ewolucyjneCzłowiek w swojej naturze jest produktem ewolucji i wiele naszych zachowań oraz reakcji na zachowania innych ma swoje korzenie w tym, jak ukształtowała nas Matka Natura. O strategiach w uwodzeniu wywodzących się z naszej przeszłości... Czy są dalej skuteczne?

Zobacz więcej

 

Jak utrzymać swoją kobietę

Jak utrzymać swoją kobietęTytułowe zdanie brzmi jakoś niezręcznie. Szczególnie słowa "swoją kobietę". No bo kim ona jest – sprzętem kuchennym? Pierwszą rzeczą, którą trzeba zapamiętać, jest fakt, ze kobieta nie może być "czyjaś". Śpi z Tobą, spędza czas itp. tylko dlatego, że tego chce. A nie dlatego, że do Ciebie "należy".

Zobacz więcej