Spotkanie z lubelską społecznością

14.01.2010

Jutro w Lublinie wykład przed grupą 30-40 osób na temat Teorii 100 Punktów Atrakcyjności Mężczyzny. O godzinie 17 spotykamy się przed biblioteką UMCS. Będzie mi miło poznać osoby zajmujące się tematem w Lublinie.

Sinner


Czytaj więcej

Lingwistyka

18.12.2009

Jestem świeżo po powrocie z serii szkoleń w Moskwie i Kaliningradzie i z tej okazji parę słów. Już wkrótce zamierzamy rozszerzyć ofertę naszych kursów i dodać dwa treningi - RMSU Lingwistyka oraz (w terminie późniejszym) RMSU Zaawansowany.


Czytaj więcej

Moda czy uprzedzenie?

17.11.2009

W ostatnich tygodniach media wydają się być coraz bardziej zainteresowane tematem szkół uwodzenia. Czyżby nadchodziła moda na profesjonalny podryw?


Czytaj więcej

Fundujemy nagrody w ramach akcji All4Men.pl

14.08.2009

Ostatnio postanowiliśmy wesprzeć nową inicjatywę All4Men.pl, związaną z otwarciem przez ten portal nowego działu o uwodzeniu.


Czytaj więcej

Reportaż TVN Uwaga - znowu...

06.08.2009

Zazwyczaj nie krytykujemy ani konkurencyjnych szkół uwodzenia, ani ich trenerów. Jednak poziom, jaki pokazują zaproszeni do powtarzanego wczoraj w TVNie programu Uwaga jest tak żenujący, że trudno się powstrzymać. Materiał ten godzi w całą naszą profesję, prezentowane podejścia do kobiet są nie tylko sztuczne, ale i wręcz odstraszające (nie podaję linku do youtube, bo wstyd, jeśli już musisz to sobie googlnij). Jeszcze w trakcie trwania programu dostałem kilkadziesiąt smsów od zn...


Czytaj więcej

1 | 2 |  Last


Kategorie

Archiwum