Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Kolejna porcja weekendowych wrażeń

14.07.2011

W ostatni weekend odbyła się kolejna edycja 2 dniowego treningu uwodzenia. Zamieszczamy kilka nadesłanych komentarzy od kursantów:

Właśnie wróciłem z Warszawy wiec mogę skrobnąć co nieco. Swoją opinie wyrażałem już na gorąco po szkoleniu ale w międzyczasie doszedłem do kolejnych wniosków ;)

Przede wszystkim nigdy w ciągu dwóch dni nie zrobiłem tylu podejść w środku dnia na ulicy czy to w centrum handlowym co na rmsu. O ile w klubie podejście nie stanowi dla mnie wielkiego problemu tak podejście na ulicy było dla mnie czarną magią i czymś zupełnie nieznanym. Teraz wiem, że nie jest to wcale trudniejsze niż podejście w klubie.

Fajną rzeczą było to, że podczas ćwiczenia z komplementami zebrałem sporo dotyczących mojego głosu, który zawsze uważałem za swoją słabość i ciężko mi było słuchać samego siebie na jakimś nagraniu. Czytając powtarzający się któryś raz z kolei komplement odnośnie mojego głosu poczułem się po prostu pewniej w rozmowie.


Kamil, lipiec 2011.


Trening dał mi przekonanie co do tego jak powinienem podejść co do tego całego "zawierania znajmości" z kobietami. Nowością dla mnie była ciekawa teoria "wymówek" i to jak je pokonywać. Ciekawy aspekt to sposoby prowadzenia rozmowy, tematy mocy, oraz tematy, których lepiej nie poruszać.

w treningu podobała mi się jego luźna atmosfera, dość szybko się zgraliśmy. Ciekawe były anegdoty trenera - opowiadał z*******e historie o  poprzednikach. W trenerze podobał mi się jego zajebisty akcent i podejście do uczestników jak do znajomych, a nie suche gadanie.

W trakcie szkolenia zdarzyła mi się też ciekawa przygoda, otóż straciłem głos :) Spróbujcie wziać nr od nieznajomej dziewczyny nie mogąc powiedzieć ani słowa przez zapalenie gardła ;)


Tomek, lipiec 2011.


Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nie ochłonąłem jeszcze po treningu bo był to dokładnie taki kopniak, jakiego potrzebowałem. Nigdy wcześniej nie praktykowałem podejść, skupiałem się nad dopracowaniem pozostałej części interakcji. Strach przed podejściem tak mnie paraliżował, że co najwyżej mógłbym powiedzieć "cześć!" i uciec, bo nic więcej nie przyszło by mi do głowy. Zadania na treningu popchnęły mnie do działania, i pomimo że te kilka (niestety tylko kilka) rozmów z dziewczynami pierwszego dnia ćwiczeń odebrałem bardzo negatywnie, drugi dzień ćwiczeń uznaje za udany. Główny wniosek jaki wyniosłem po zajęciach - za dużo myśle o działaniu, za mało działam. Przez to też nie wykorzystałem maksymalnie tak dobrej okazji do treningu.

Co dał mi trening - w tym momencie przestaje wałkować teorię i zaczynam działać. Teoria oczywiście bardzo mi się przydała, jako że zaczynałem swoją podróż będąc jednostką zupełnie aspołeczną. Ale tak jak wcześniej dowiedziałem się na psychoterapii, że rzeczy których się najbardziej obawiamy, mogą być nam najbardziej potrzebne, znów okazuje się być prawdą. Teraz wiem, że jeżeli czuje strach przed podejściem do dziewczyny, to znak, że muszę do niej podejść. Jedna z najlepszych rad jakie dostałem - podchodząc, postaraj się przypomnieć sobie kawał o Poruczniku Rżewskim... Fajnie, że chłopacy podczas zadań praktycznych motywowali mnie do działania, kiedy miałem blokady. Dzięki temu udało mi się przebić kilka ze swoich barier. Sam trening pozwolił mi dokładnie zobaczyć, z czym mam problemy i nad czym muszę teraz popracować, żeby pójść do przodu.

Jestem naprawdę zadowolny, że wybrałem się na RMSU znajomości.

Paweł, lipiec 2011.


Wrażenia ze szkoleń

Co było pozytywnego w kursie:* przede wszystkim ćwiczenia praktyczne i dobra motywacja, żeby się z nich wywiązywać;* wzajemne wspieranie przez kursantów; możliwość zbudowania grupy, która ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief