Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Garść wrażeń z ostatniego treningu

04.03.2011

Poniżej zamieszczamy wrażenia z treningu RMSU Znajomości nadesłane przez uczestników ostatniej (lutowej) edycji:

Hmmm, wrażenia ze szkolenia.
Chciałem zacząć od Podstawowego 10-cio dniowego treningu. Po rozmowie z organizatorem Tomkiem, stało się dla mnie jasne, że dla lekko nieśmiałych facetów (jak ja)
lepiej zacząć od bardziej lajtowego treningu. Byłem więc na 2 dniowym treningu Znajomości.
SZOK i CZARY. Te słowa najlepiej opisują co się działo.
Najlepsze szkolenie na jakim byłem!!! Pełno przydatnej teorii, zabawne scenki szlifowane 'na sucho" i niesamowite ćwiczenia praktyczne.
CZARY - to co trener pokazywał. Miałem okazję oglądać go w akcji. Rewelacja, pełen szacun.
SZOK - to jak ja się zmieniłem. Na początku szkolenia miałem potężne opory przed podejściem do dziewczyn. Pod koniec drugiego dnia swobodnie umawiałem się na randki z pięknymi, wspaniałymi laseczkami!  Jest już 2 tygodnie po szkoleniu, a dziewczyny zupełnie inaczej na mnie patrzą. Chętniej zaczynają flirtować. To rzeczywiście szkoła, która kładzie nacisk na nasz rozwój.
Trener, "Sinner" to młody facet, jednak ma niesamowitą wiedzę i charyzmę. Bardzo cierpliwie wyjaśniał wszystkie wątpliwości i motywował do działania. Najlepszy szkoleniowiec z jakim przyszło mi pracować. Doskonały talent do nauczania, przekazuje wiedzę bardzo prosto i skutecznie.
Te dwa dni były szczerze mówiąc ciężkie pod względem psychicznym. Musiałem za każdym razem przełamywać swojego stracha. Dzięki motywacji Michała i Tomka udało mi się dokonać niesamowitej przemiany. Dzięki chłopaki!!!

Jeżeli czytasz te referencje to znaczy że się zastanawiasz nad kursem. Moja rada jest taka: Zapisz się już dziś! Będzie to dla Ciebie trudny ale i fascynujący weekend. Zmienisz się z chłopca w prawdziwego mężczyznę. A dziewczyny będą uwielbiały z tobą się spotykać.


Powodzenia

S.

Na pewno kurs RMSU "znajomości" daje dużo do myślenia w temacie uwodzenia każdemu kto w nim uczestniczył. Pierwsza noc po kursie nieprzespana pod wpływem ogromnych, pozytywnych emocji  (mózg pracuje na pełnych obrotach i już myśli nad kolejnymi openerami). Przyznaje się jednak że sam na początku miałem wątpliwości i nie mogłem uwierzyć, że tak krótki kurs może być tak zajebiście skuteczny, dopóki nie sprawdziłem tego na sobie. Proste i jasne rady dotyczące uwodzenia, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, duża dawka humoru i pozytywnej energii sprawiają że czas leci tam migusiem. Osobiście uważam że największym plusem tego kursu jest zdobywanie doświadczenia poprzez wykonywanie określonych zadań w terenie, podczas których można nieraz podpatrzyć jak działa w akcji sam trener - Sinner. Bo nie jest ważne ile książek lub artykułów o podrywaniu się przeczyta, to i tak bez praktyki daleko się nie zajdzie, a ten kurs zawiera fajne i rozsądne proporcje teorii w stosunku do praktyki. Podsumowując, myślę że RMSU „Znajomości” to naprawdę dobry początek do kolejnych szkoleń dotyczących samorozwoju.

Dzięki jeszcze raz za kurs.

Pozdrawiam Mareczek


Wrażenia ze szkoleń

Trening RMSU bardzo mi pomógł. Dzięki niemu przełamałem swoje lęki które nie pozwalały mi na podchodzenie do pięknych kobiet. Również dowiedziałem się jak w prosty sposób można podejść do ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief