Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Opinie po 2-dniowym kursie uwodzenia

04.11.2010

Pod spodem kilka opinii o treningu RMSU Znajomości, nadesłanych jeszcze przez uczestników letniej edycji:

Dzięki treningowi przełamałem swoje lęki które nie pozwalały mi na podchodzenie do pięknych kobiet. Również dowiedziałem się jak w prosty sposób można podejść do dziewczyny i otrzymać jej numer telefonu. Michał i Tomek to profesjonaliści którzy wiedzą co robią. Pomagają nawet w hardcorowych sytuacjach kiedy masz chwile zwątpienia. Zwracją się niekiedy bardzo bezpośrednio, ale to niezmiernie motywuje do działania. Trening był bardzo wyczerpujący dał mi wiele do zrozumienia. Napewno zmieniły się moje relacje z (nowo napotkanymi) kobietami. Napewno jeszcze tu wróce:)

Michał P.

Zajebisty trening. Dawno nie czułem się tak naładowany pozytywną energią i pewnością siebie jak po nim. Trening pozwolił mi zmierzyć się z lękiem przed podchodzeniem do tych lasek, które podobają mi się NAPRAWDĘ i który do tej pory powodował, że podchodziłem tylko do lasek, u których czułem, że mam jakieś szanse. Podczas treningu zmierzyłem się z tym strachem i pokonałem go. Wymierne wyniki: w czasie samego treningu zawarłem dwie obiecujące znajomości, w pierwszym dniu po treningu - jedną. To było wczoraj, a dziś już z niecierpliwością i radością oczekuję wyjścia na miasto :-)

Tomek M.

Jestem bardzo zadowolony i nie żałuje ze uczestniczyłem w treningach RMSU-Znajomości. Dzięki nim bardziej otworzyłem sie przed kobietami.Nie czuje juz takiego lęku przed podchodzeniem i rozmowa z pięknymi kobietami.Czuję  o wiele większy wzrost pewności siebie.Bardzo mi sie podobał plan treningu; teoria nastepnie praktyka i tak cały czas.Nie mam żadnych zastrzeżeń do organizacji.Trening był wyczerpujący,dla mnie był przede wszystkim walką z lękiem i strachem ale opłacał sie.Trener i support są prawdziwymi profesionalistami i do tego potrafią zmotywowac.Atmosfera i towarzystwo naprawde super.Napewno jeszcze wezme udział w waszych treningach.

Pozdrawiam Mateusz


Wrażenia ze szkoleń

Trening bardzo ciężki fizycznie i psychicznie. Rewelacja. Łamałem się co dzień, co godzinę i co minutę. Ale odradzałem się silniejszy.Stretchingi wydawały mi się straszne i nie do zrobienia. ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief