Uwodzenie kobiet na:

RMSU i podrywanie kobiet na Facebook'u Uwodzenie kobiet na youtube

E-mail Club

Otrzymuj darmowe porady związane z podrywaniem kobiet oraz wieści ze społeczności uwodzicieli RMSU:

  •  
Dołącz do nas

Podoba Ci się nasz projekt?
Zostań przedstawicielem szkoły
uwodzenia w swoim mieście.
Promuj samorozwój, zwiazany
nie tylko z podrywaniem kobiet.
Skontaktuj się z nami.

Ruszają treningi lingwistyczne!

08.03.2010

Trening skutecznej komunikacji interpersonalnejPo długich przygotowaniach uruchamiamy długo zapowiadane szkolenia lingwistyczne.

Trening RMSU Lingwistyczny cieszy się od dawna bardzo dużą popularnością za granicami naszego kraju. Stanowi on dla wielu kontynujację tego, czego można się nauczyć na poziomie RMSU Podstawowy.

Główna różnica polega na tym, że tematem przewodnim nie jest już samo uwodzenie, a przede wszystkim szerokopojęta komunikacja międzyludzka. Tutaj, podobnie jak i w uwodzeniu, skupiamy się przede wszystkim na osiąganiu swoich celów.

Na szkoleniu przedstawiamy modele lingwistyczne, które działają, pokazujemy jak skutecznie dochodzić swoich racji w rozmowie, jak wytwarzać pozytywne emocje i budować oraz utrzymywać poczucie więzi (raportu) z rozmówcą. Nie zabraknie również wielu aspektów filiozofii RMSU związanych z samorozwojem osobistym.

Prowadzimy już zapisy na lingwistykę, do czasu ustanowienia daty pierwszego treningu osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem 791-34-5550.

Uwaga! W kursie mile widziane są kobiety oraz nasi byli kursanci - dla tych ostatnich przygotowaliśmy oczywiście specjalną zniżkę.


Wrażenia ze szkoleń

Szkolenie było rewelacyjne!! od samego początku podejście pozytywne... do tego z humorem i ciekawymi przeżyciami... Najlepsze były zadania, dzięki którym tak naprawdę otworzyliśmy się :) Ja na ...

Wrazenia ze szkolen


Media o nas

Polsat News

TVP1

Gentleman

TVP2

TVN

TVN Turbo

Wprost

Puls Biznesu

Życie Warszawy

Głos Wielkopolski

Brief